Kui panete lusikatäie veini reovee vaati, on tulemuseks reovesi. Kui panete lusikatäie reovett veinivaati, on tulemuseks reovesi.  

Ilm täna: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund, saartel võib sekka tulla ka lörtsi. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -1..-6, saartel ja läänerannikul kuni +1°C.

Ilm homme: Öösel: Enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saarte rannikul ka lörtsi. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -1..-7, saarte rannikul kuni +1°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saartel ja läänerannikul kuni +1°C.

Ilm merel: Öösel: Ilmaprognoos Läänemere kohta 24 tunniks 07:00 UTC 18.12 kuni 07:00 UTC 18.12.2018. Sünoptiline ülevaade: väheaktiivne madalrõhulohk liigub aeglaselt üle Läänemere põhja poole. Hoiatused: ei ole Läänemere põhjaosa: valdavalt läänekaare tuul 3 kuni 8 m/s. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Nähtavus on mõõdukas, sajus halb. Soome laht, Liivi lahe põhjaosa, Väinameri: lõunakaare tuul 3 kuni 8 m/s. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Nähtavus on mõõdukas, sajus halb. Päeval:

Hoiatused: Hoiatusi pole

http://www.ilm.ee