Dieet on ettekirjutatud toitumiskord, mis võimaldab kaalus aeglasemalt juurde võtta.  

Ilm täna: Pilves selgimistega ilm. Rannikul sajab kohati vähest vihma ja lörtsi, pärastlõunal sajab Kagu-Eestis lund. Puhub kirde- ja idatuul 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C.

Ilm homme: Öösel: Pilves selgimistega ilm. Sajuala levib Ida-Eestist läände, enamasti sajab lund ja lörtsi. Puhub idakaare tuul 1-7, põhjarannikul kirdetuul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, ennelõunal põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C. Teedel on libeduseoht!

Ilm merel: Öösel: Ilmaprognoos Läänemere kohta 24 tunniks 19:00 UTC 29.11 kuni 19:00 UTC 30.11.2020. Sünoptiline ülevaade: väheaktiivne madalrõhkkond liigub Liivi lahele ja täitub. Hoiatus: ei ole. Läänemere põhjaosa: valdavalt idakaare, päeval muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Nähtavus hea või mõõdukas. Soome laht: valdavalt kirde- ja idatuul 4-9, puhanguti 13 m/s, hommikul pöördub järk-järgult kagusse ja lõunasse ning lääneosas nõrgeneb. Mitmel pool vihma, lörtsi ja lund. Nähtavus mõõdukas. Väinameri, Liivi lahe põhjaosa: valdavalt kirde- ja idatuul 3-9 m/s, päeval valdavalt lõunakaare tuul 2-7 m/s. Mitmel pool sajab vihma, lörtsi ja lund. Nähtavus mõõdukas. Päeval:

Hoiatused: Hoiatusi pole

http://www.ilm.ee